Jul 04 2019

6-ASIS PASAULIO LIETUVIŲ TEISININKŲ KONGRESAS

Maloniai kviečiame dalyvauti 6-ajame pasaulio lietuvių teisininkų kongrese, kuris vyks 2019 m. liepos 4-5 dienomis Vilniuje.

Kongreso tema – žmogus ir teisinė valstybė: Lietuva globaliame pasaulyje. Globalizacija, naujos technologijos, jų skatinama greita idėjų sklaida ir migracija sukuria naujas galimybes žmonėms, verslui bei valstybei. Tačiau jie taip pat kelia naujus iššūkius teisingumo ir žmogaus teisių užtikinimui bei pilietinei visuomenei — kertiniams šiuolaikinės teisinės valstybės elementams. Šie iššūkiai neapsiriboja vienos valstybės sienomis. Ar nacionalinė teisinė valstybė vis dar aktuali globaliame pasaulyje? Ar ji pajėgi savarankiškai susidoroti su iššūkiais? Lietuva taip pat nelieka šių procesų nuošalyje. Dvigubos pilietybės klausimai, valstybės santykis su asmens privatumu, naujųjų technologijų reglamentavimas – šiuos ir kitus klausimus nagrinėsime Pasaulio lietuvių teisininkų kongrese liepos 4-5 dienomis.

Vieta: Lietuvos Respublikos Seimas, kongresų salė (renginys nemokamas)

Plačiau apie renginį bei registracija: http://www.teise.pro/index.php/2019/04/02/2018-07-04-6-asis-pasaulio-lietuviu-teisininku-kongresas/

Kvietimas-programa